Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Giebułtów

Giebułtów, małopolskie

  • 989 000 zł
  • 96,24 m²
  • 10 276,39 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Włodar...

Skontaktuj się

Dom Giebułtów

Giebułtów, małopolskie

zaktualizowane:
24 marca 2026

989 000 zł

96,24 m²

10 276,39 zł/m²

Dom Giebułtów

Zaktualizowane: 24 marca 2026

989 000 zł 96,24 m² 10 276,39 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
239 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

239 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 989 000 zł (10 276,39 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Giebułtów)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 96,24 m², 5 pokoi (4 sypialnie); stan: do wykończenia
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2026
  •   pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Działka: 239 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Media: prąd, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, piec
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nowoczesny komfortowy dom zlokalizowany na kameralnym zamkniętym osiedlu w Giebułtowie. Jest to przestronny, 5-pokojowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 96 m² z ogródkiem oraz trzema miejscami postojowymi przed budynkiem.

Inwestycja łączy spokój podmiejskiego klimatu z nowoczesnymi technologiami i wygodą typową dla domu klasy PREMIUM. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do Krakowa - tylko 20 minut do centrum i 4 minuty do węzła S7 . (...)

Agent

Magdalena Włodarczyk

600 887...

600 887 558

12 307 00 79

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Magdalena Włodarczyk

600 887...

600 887 558

12 307 00 79

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl